"את הולכת אחרי המוות": בדיקת DNA הובילה לכתב אישום בגין עבירות מין בצעירה מנוף הגליל

הנאשם בעבירות החמורות, תושב הכפר משהד וכיום אסיר בכלא צלמון איים על הצעירה באיומים באומרו בין השאר כי יעשה בה כרצונו, כי יש לו אקדח וסכין, כי ישכב אתה ולאחר מכן ירצח אותה וכי עליה להוריד בגדיה אחרת "יהיה רע". הממצאים הממרשיעים התגלו רק לאחר 11 שנים! המחשה: דוברות

פרקליטות מחוז–צפון (פלילי) הגישה הבוקר לבית המשפט המחוזי בנצרת כתב אישום נגד סלימאן סלימאן (38) ממשהד בגין עבירות מין חמורות (אינוס בנסיבות מחמירות, מעשים מגונים, מעשה סדום בנסיבות אינוס ואיומים) שביצע לפני כ11 שנים במתלוננת (צעירה כבת 25 בעת האירוע) שהייתה בדרך לביתה שבנוף הגליל. בדיקת DNA שבוצעה לאחרונה לנאשם שהיה אסיר בכלא צלמון הובילה להתאמה לאירוע ולהגשת כתב האישום נגדו.
מעובדות כתב האישום שהוגש באמצעות עוה"ד צאלה פרייברג-שנער עולה כי ביום 11/7/2009 סמוך לשעה 03:00 , ירדה המתלוננת מרכב של מכר ליד כיכר ריינה והחלה לצעוד לכיוון ביתה שבנוף הגליל.
באותו זמן צעד הנאשם מכיוון כפר משהד לכיוון הכיכר . משהבחין הנאשם במתלוננת, חצה את הכביש לכיוונה והחל ללכת בסמוך אליה בשולי הכביש המוביל לכפר עילוט כשהוא מחליף עמה מספר מילים.
בהגיעם בסמוך למטע זיתים בשולי הכביש, אחז הנאשם בידה של המתלוננת ובשערות ראשה, גרר אותה אל פנים המטע ובעוד המתלוננת בוכה ואומרת לנאשם כי היא מבקשת ללכת מן המקום, איים עליה באיומים באומרו בין השאר כי יעשה בה כרצונו, כי יש לו אקדח וסכין, כי ישכב אתה ולאחר מכן ירצח אותה וכי עליה להוריד בגדיה אחרת "יהיה רע".


[dfp name="728×90" height="728" width="90"]


המתלוננת שחששה מאוד מן הנאשם ואיומיו, עשתה כהוראתו והורידה את בגדיה ואז זה תקף אותה מינית.
עוד עולה כי במהלך התקיפה בכתה המתלוננת וניסתה מספר פעמים להתנגד למעשי הנאשם, במילים ובמעשים אולם הנאשם איים עליה באיומים שונים כגון "את הולכת אחרי המוות" וכן "עד שאני לא גומר את לא הולכת" וכן סטר לה על פניה.
לאחר כרבע שעה לבש הנאשם את בגדיו בחזרה ואמר למתלוננת כי עליה להישאר במטע ללא בגדיה עד אשר הוא עוזב את המקום. כשעזב את המקום התלבשה המתלוננת והלכה לתחנת דלק הסמוכה לכיכר כשהיא ממררת בבכי וביקשה ממתדלק במקום לאפשר לה להתקשר מהטלפון נייד שלו לעזרה. המתדלק נעתר לבקשתה והמתלוננת הזעיקה למקום משטרה ומד"א.
הפרקליטות מבקשת מבית המשפט להורות על מעצרו של הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.