אתלטיקה- אליפות ישראל: תלמידה בת 16 ממגדל העמק, זכתה במקום השני

אנג'לינה מקובוי (16) זכתה במקום השני באליפות הארץ וקיבלה תעודת הוקרה ומלגה לספורטאית ותלמידה מצטיינת. צילום: דוברות מגדל העמק

אנג'לינה מקובוי ממגדל העמק תחגוג באוגוסט הקרוב 16. את כיתה י' סיימה בהצטיינות ורגע לפני תחילת הלימודים בכיתה י"א, זכתה מקובוי במקום השני באליפות ישראל לקפיצה לגובה.
"התחלתי להתאמן מגיל 5. הייתי בהתעלמות אומנותית עד גיל 15 ואז עברתי לפנימייה בגלל האתלטיקה מה שהוביל אותי לסיים עם ההתעמלות אומנותית", סיפרה מקובוי. "החלטתי להמשיך באתלטיקה אחרי אליפות ישראל בשנת 2019 לאחר שסיימתי במקום הראשון בקפיצה לגובה".
נגיף הקורונה השפיע גם על ענפי הספורט: "תחרויות הן תגמול לכל ספורטאי על עבודתו, זו הזדמנות לבחון את העבודה שלך, להשיג את מה שרבים מקווים לכל חייהם, ופתאום בלי שום הודעה מוקדמת אין תחרויות, אליפויות או משחקים אולימפיים".


 
  


מקובוי סיכמה: "אני מתאמנת 5 פעמים בשבוע כל אימון במשך שעתיים וחצי. כל התוכניות שלי קשורות תמיד לספורט. אם מסתכלים על העתיד הקרוב אז כמובן שהחלום הוא להיכנס לווינגייט, לסיים את הלימודים ולצאת משם עם תעודת מאמן מוסמך".
השבוע נפגשה אנג'לינה עם ראש העיר אלי ברדה וסגנו סרגיי אוקלנדר שברכו אותה על הצטיינותה בלימודים ובספורט והעניקו לה תעודת הוקרה על ההישג המרשים ומלגת עידוד".

הפועל גלבוע/גליל: קורן ג'ורנו, הרכז המוכשר מהעמק חתם בקבוצה

|

"המים הפכו עבורי למקום בו אני יכולה להוכיח לעצמי יומיום שאני שווה"

|