אישום נגד רפ"ק במשטרה: תקף את אם ילדיו באגרוף לגרון

המתלוננת הינה גרושתו של השוטר ואם ילדיו, אשר הייתה נשואה לו במשך 6 שנים לערך, במהלכן סבלה מאלימות מילולית מתמשכת מצדו, ובכלל זה אף איומים כי ירצח אותה ויתאבד. המחשה: צילום- pexels

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה לבית משפט השלום בנצרת עלית כתב אישום נגד קצין משטרה בדרגת רפ"ק בגין תקיפת בת זוג, איומים, מעשה מגונה ופגיעה בפרטיות.
כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מור לרמן, מתאר התנהלות אלימה המתאפיינת בגילויי אלימות פיזית, גידופים ואיומים מצד קצין המשטרה נגד בת זוגתו. המתלוננת הינה גרושתו של השוטר ואם ילדיו, אשר הייתה נשואה לו במשך 6 שנים לערך, במהלכן סבלה מאלימות מילולית מתמשכת מצדו, ובכלל זה אף איומים כי ירצח אותה ויתאבד. בנוסף, במהלך מערכת היחסים בין השניים, נהג הנאשם באלימות פיזית כלפיה, אשר כללה בין היתר, זריקת חפצים, מכת אגרוף לגרונה, יריקה, עיקום ידה ועוד.
המחלקה לחקירות שוטרים ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, בבקשת המעצר נכתב כי אין מדובר באירוע אלימות בודד, אלא בדפוס התנהגות חוזר ונשנה של השוטר כלפי המתלוננת, המבסס חשד להתנהגות סדרתית ולקיומו של סיכון ממשי מצדו, והכל על רקע איומים ברצח.