אישום: גנבו נשק של חייל מחוף בכינרת

שני הנאשמים נעצרו בתום חקירה מהירה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים

שוטרי משטרת ישראל עצרו שני גברים שגנבו רובה מסוג "M-4" מרכב בזכות איתור טביעות האצבע שלהם ופרקליטות מחוז חיפה הגישה כנגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.
ראשיתה של החקירה לפני כשלושה שבועות, עם קבלת ההודעה במוקד 100 של המשטרה מאישה שטענה שבזמן שרחצה בכנרת, רכבה נפרץ ומתא המטען נגנב הנשק של בנה החייל.
עם קבלת ההודעה הוזעקו שוטרי משטרת ישראל לזירה, גבו עדויות, אספו ממצאים וחקירה נפתחה.
חקירה מהירה ומיומנת, תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים, הביאה להפקת טביעות אצבע של הנאשמים במעשה ותוך יום מתחילת החקירה נעצרו שני חשודים מנצרת. השניים, בשנות השלושים והארבעים המאוחרות לחייהם הובאו לתחנת המשטרה לחקירה.
|החקירה העלתה, כי ביום האירוע הגיע החייל יחד משפחתו לרחוץ בכנרת. החייל החליף את מדיו לבגד ים, פירק את הנשק למספר חלקים, הניח אותו על הגלגל הנוסף בתא המטען והלך לנפוש בחוף. הנאשמים שצפו בחייל, המתינו ללכתו ואז פרצו לרכב ולתא המטען, גנבו משם את הנשק ונמלטו מהמקום.
בתום חקירה אינטנסיבית הועבר חומר החקירה לפרקליטות מחוז חיפה, אשר הגישה כנגד השניים בבית משפט המחוזי בנצרת כתב אישום, בקשה למעצר עד לתום ההליכים בגין עבירות של התפרצות לרכב, גניבת נשק, החזקה, נשיאה והובלת נשק. בנוסף הוגשה בקשה לחלט את הרכב בו נמלטו השניים מהזירה.
בהודעה של משטרת ישראל נכתב: "משטרת ישראל עושה שימוש בכל האמצעים הקיימים ברשותה בכדי לאתר ולעצור את אותם עבריינים הסוחרים, המחזיקים ועושים שימוש באמצעי לחימה במטרה שימוצה עימם הדין למען ביטחון ושלום הציבור".

 

גבר כבן 35 נרצח במגדל העמק

|

ח"כ לשעבר חנין זועבי ובכירים נוספים במפלגת בל"ד בעבירות של זיוף ומרמה

|