אין קליטה: פעיל פת"ח ניסה להבריח בגופו עשרות טלפונים סלולריים לכלא מגידו

עם הליך קליטתו העצור עורר את חשדם של סוהרי מכלול הקליטה בהתנהגותו ומכשיר המגנומטר צפצף ללא הפסקה מאזור בטנו. בבדיקה במרכז הרפואי העמק בעפולה ובצילום רנטגן נתגלו בגופו 3 חבילות חשודות ובהן- 11 פלאפונים ו-15 כרטסי סים. צילום: דוברות שב"ס

עירנות של סוהרי בית סוהר ׳מגידו׳ שבמחוז הצפוני בשב"ס הביאו לסיכול הברחת 11 טלפונים סלולאריים שיועדו למחבלים בבית הכלא ונועדו להכווין פח"ע מחוץ לכותלי הכלא.
ביום שלישי האחרון הובא עצור ביטחוני המשויך לארגון הפתח ע"י כוחות הביטחון למעצר בבית הסוהר 'מגידו'.
עם הליך קליטתו העצור עורר את חשדם של סוהרי מכלול הקליטה בהתנהגותו ומכשיר המגנומטר צפצף ללא הפסקה מאזור בטנו.העצור נלקח לבדיקה במרכז הרפואי העמק בעפולה ובצילום רנטגן נתגלו בגופו 3 חבילות חשודות באזור הבטן התחתונה. בהמשך פלט העצור מגופו 3 חבילות ארוזות שהכילו – 11 טלפונים סלולאריים מסוג 'סרסור' ו- 15 כרטיסי סים.
העצור נשלח לבידוד ונפתח כנגדו תיק חקירה במשטרה.
משב"ס מדגישים שניסיונות הברחת ציוד אסור ופלאפונים בקרב עצורים ביטחוניים, שנעצרים על עבירות פעוטות ע"י כוחות הביטחון ממשיכות כל העת. העצורים מסכנים את חייהם בנשיאת חבילות בתוך גופם שברוב המקרים עלולים לגרום לסיבוכים רפואיים עד לכדי סכנת חיים.
סוהרי שב"ס נדרשים לעירנות וחיישנות תמידית לזיהוי ניסיונות הברחה על עצורים, אסירים מבקרים ובכל דרך המובילה לתוך כתלי בית סוהר בכל זמן ומקום.