"אות שר החינוך לנוער מתנדב" יוענק השנה לעומר שחר מעפולה

הוועדה לבחירת "אות שר החינוך לנוער מתנדב מצטיין" ע"ש אלעד ריבן ז"ל לשנת תשפ"ב בחרה בעומר שחר מעפולה, יו"ר מועצת תלמידים ארצית, שהצטיין במהלך השנה האחרונה בתחום ההתנדבות. יקבל את האות בטקס שייערך בקרוב. צילום: אלבום פרטי

גאווה מקומית: התלמיד עומר שחר מבית הספר "אורט אלון בן גוריון" בעפולה ממשיך לכבוש יעדים. לאחר שכיהן כיו"ר מועצת תלמידים עירונית, מועצת תלמידים מחוזית ומכהן בימים אלה כיו"ר מועצת תלמידים ונוער ארצית – קטף בימים האחרונים תואר מכובד נוסף לאחר שנבחר לקבל את אות שרת החינוך לנוער מתנדב על שם אלעד ריבן ז"ל המתנדב שנפל באסון הכרמל. שחר יקבל את האות בטקס המסורתי השנתי שייערך ב27.2 במרכז הקונגרסים בחיפה.
שחר תלמיד כיתה י"ב קיבל את הפרס בשל מעורבותו החברתית ותרומתו הענפה לקהילה הכוללת עידוד להתנדבות, מעורבות חברתית ותרומה לקהילה. מעבר לפעילות הענפה לרווחת הנוער ולהיותו יו״ר מועצת התלמידים והנוער הארצית, הוא היה חבר פעיל במועצת הנוער בעפולה במשך כ-4 שנים, מתנדב בתנועות נוער ושחקן כדורסל ב״הפועל עפולה״. כזכור, בעבר זכה באות שר החינוך לנוער מתנדב גם הפעיל החברתי המוכשר דללין דסטאו מעפולה וכן עוד בני נוער רבים שהעפילו לשלבים הגבוהים בשנים עברו.
ד"ר אורנה שמחון בירכה את עומר שחר: "אנו גאים בך על תרומתך כיו"ר מועצת התלמידים והנוער הארצית ובשאר תחומי פעילותך. הנך מקור השראה לבני הנוער וגאווה למחוז צפון".
ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "בעפולה יש קהילה חמה ששמה את נושא ההתנדבות והנתינה בראש סדר העדיפות החברתית. אני גאה בעומר על הזכייה ועל כך שהוא מייצג את רוח ההתנדבות והערבות ההדדית הקיימת בעיר".