אדר וישראל התחתנו באושר, אדוה עזר וניר סער משחקים אותה "גיבורים", ואוסנת בר אילן עוזרת לכם עם מתנות לחג. פלאש! – רכילות בעמק

אדר וישראל חגגו באולמי האוורסט את היום המאושר בחייהם. צילום: קובי אוחנה.

איתי כהן, חבר מועצת העיר עפולה וראש המטה של כולנו בבירת העמק כיכב השבוע בסרטון תמיכה בשר כחלון. אגב, אנחנו יודעים שכהן כבר הצליח לשכנע לא מעט מחבריו להצביע לשר האוצר המכהן.

אבי אמויאל, מר ביטחון עפולה בלוק ספורטיבי. יש לו את זה.

במהלך חג הפורים, נרקם שיתוף פעולה מרגש וייחודי בין קבוצת דנאל, המעניקה תמיכה, ליווי וסיוע לילדים על הרצף האוטיסטי, לבין האגף לשירותים חברתיים בעיריית עפולה. במסגרתו, ולציון חודש המודעות לאוטיזם, יזמו רכזת סמך איזור צפון בדנאל ועו"ס אוטיזם, מסיבת תחפושות חגיגית במשחקייה פלימרקט. הילדים וחונכיהם, עובדי חברת דנאל, שיחקו, רקדו התאפרו, יצרו והתכבדו במשלוחי מנות. בין המשתתפים היה גם ראש העיר אבי אלקבץ ומנהל האגף לשרותים חברתיים- אלי בניאס.

אדוה עזר וניר סער בגרסה משופרת לקפטן אמריקה. לייק.

יו"ר איגוד מנהלות הלשכה ברשויות ליזו אוחיון וסגניתה רוזה בן יוסף, מנהלת הלשכה של ראש עיריית מגדל העמק, הובילו את הכנס השנתי של מנהלות הלשכה. והיה גם מפגש עם עם אילנית דהן ראש מדור הדרכה בשלטון המקומי והעיתונאי אלי לוי מערוץ 10.

מתלבטים איזו מתנה לקנות לחמה לחג? אוסנת בר אילן המהממת מאנתיקה ארט תפתור לכם כל בעיה בשלל מתנות מרהיבות לכל כיס בחנות "אנתיקה-ארט" במרכז עפולה.

יו"ר קרן קימת לישראל, דני עטר, השתתף השבוע בוועידת אצבע הגליל ה-5, על שם אלעד ארליך ז"ל, שהתקיימה במכללת תל חי. הועידה עסקה ביישום התכנית הממשלתית לחיזוק הצפון ובנושאים נוספים. בדבריו הדגיש עטר את הפערים הגדולים בין הפריפריה למרכז, ואמר כי הפתרון לשיפור החיים בצפון הוא הפיכת הפריפריה למרכז נוסף. עטר גם הציג את חזון קק"ל בנושא.