מפגש מרגש בין אבי רותם למלאך שהציל את חייו

אבי רותם, חובב טניס שולחן מושבע ואלוף מחוז צפון בעברו, העניק גביע הוקרה לד"ר אלכס אפשטיין שהציל את חייו לפני מספר חודשים לאחר שלקה בדום לב במהלך משחק טנ"ש. הטקס במסגרת אליפות נצרת עילית הפתוחה בנוכחות ראש העיר רונן פלוט. צילום: ישראל פרץ

יש משפט מוכר ונושן שאומר 'לפעמים צריך מזל בחיים', ובסיפור הבא שתכף נגולל בפניכם המזל שיחק תפקיד מרכזי. בחודש מאי האחרון אבי רותם התייצב, כהרגלו יש לומר, לעוד טורניר אזורי בטנ"ש במושב ברק ושום דבר לא הכין אותו לדרמה הגדולה. במהלך אחד המשחקים רותם התמוטט באופן מפתיע על הרצפה ולקה בדום לב. למזלו הרב, מולו שיחק לא אחר מאשר ד"ר אלכס אפשטיין מאחוזת ברק, שיהפוך תוך שניות למלאך שיציל את חייו. ד"ר אפשטיין המנוסה לא חיכה יותר מדי זמן והחל בפעולות החייאה נמרצות עד להגעתו של אמבולנס, שפינה את רותם לטיפול נמרץ. רותם, אלוף מחוז צפון בטניס-שולחן בעברו ששיחק גם בנבחרת ישראל בגיל נוער, התאושש לאחרונה לאחר סדרת טיפולים מקיפה ולא פשוטה במרכז הרפואי 'העמק' ולא שכח לרגע את האיש שהציל את חייו.
בשבוע שעבר הוא מצא דרך טובה להודות לו על כך, כשבמהלך אליפות נצרת עילית הפתוחה בטניס שולחן, העניק רותם גביע הוקרה לד"ר אפשטיין. בטקס המרגש נכחו, בין היתר, לא מעט שחקני טנ"ש מאזור הגלבוע וכן ראש העיר של נצרת עילית רונן פלוט שהבטיח לקדם ולטפח עוד יותר את ענף הטניס שולחן בנצרת עילית.
במהלך הטקס, שהיה מרגש וסוחט דמעות, רותם התרגש מאוד ובקושי הצליח לדבר. "בזכות ד"ר אפשטיין אני בחיים. היה לי מזל גדול שהוא היה לצידי בזמן שזה קרה לי אחרת לא הייתי כאן. אני חייב לו תודה ענקית", סיפר בהתרגשות רותם לאחר המפגש והוסיף: "בהזדמנות זו אני רוצה להודות למועדון הטניס שולחן של נצרת עילית ולעומד בראשו שמעון בוזגן, לחברים שבאו לתמוך וכמובן לראש העיר רונן פלוט".

ליובין חתם בגלבוע/גליל: "חוזר לבית חם ואוהב"

|

עפולה: גרופר עבר להפועל ת"א, אדריאן רוצ'ט מבוקש בהפועל כ"ס

|

נפרדנו כך: 'הענק מבית אלפא' הלך לעולמו

|